Domeczech

Pro soukromé potřeby i investiční účely

Domeczech nabízí mnoho výhod pro ty, kteří hledají kvalitní a praktické bydlení, a to nejen pro soukromé účely, ale také jako investici.

Je ideální volbou pro pronájem na Airbnb, jako startovací bydlení pro mladé lidi, stejně jako pro seniory v rámci budovaných obytných celků.

Dům může být také dobrým způsobem, jak rozšířit ubytovací kapacitu v rámci rekreačních zařízení, jako jsou například golfová hřiště, ski areály, hotely nebo penziony. Stávající areály mohou přidat tyto moderní stavby jako další možnost ubytování, což přiláká nové zákazníky a zlepší celkovou návštěvnost. Díky jedinečnému designu bude Domeczech nepochybně upoutávat pozornost a zaujme hosty, kteří hledají jedinečné zážitky.

Domeczech - Lísek na Vysočině
Domeczech - Lísek na Vysočině

Turistů v Česku je už jako před covidem. Některá ubytovací zařízení hlásí „vyprodáno“ a majitelé proto rozšiřují kapacity. Navíc se v tuzemské nabídce ubytování stále více prosazuje aktuální trend – takzvaný glamping.

Fenomén glampingu, tedy kombinace kempování v přírodě a komfortu, v posledních letech sílí. Lidé utíkají za odpočinkem do přírody, zároveň se ale nemusejí vzdát všech vymožeností moderní doby jako jsou například elektřina, lednice i pohodlné postele. Majitelé ubytovacích zařízení proto přemýšlejí, jak rostoucí poptávku po tomto moderním kempování využít. Jednou z možností jsou takzvané tiny houses.

Právě pro tento typ ubytování si pro rozšíření glampingového areálu Lísek na Vysočině vybral jeho majitel Jiří Koleňák. Oproti zděným stavbám mají DOMECZECHy výhodu v rychlosti a spolehlivosti dodání. Jsou totiž umístěné na zemních vrutech, které odborná firma připraví za několik hodin, takže odpadá starost i se základovou deskou.

„Vybrali jsme si tiny house DOMECZECH. Náš areál jsme rozšířili o 3 tyto domky. Dosud jsme byli zaměření na ubytování pro rodiny a skupiny přátel v rekreačních objektech s větší kapacitou. V nabídce nám chybělo ubytování pro páry a DOMECZECH je pro tyto účely jako stvořený.“

„V neposlední řadě se nám prostě líbilo to, jak jsou promyšlené i uvnitř, že jsou dodávány včetně vnitřního vybavení a že jejich součástí je vše, co je potřeba ke krátkodobému luxusnímu pobytu ve dvou v přírodě,“ říká Jiří Koleňák.

Domeczech - Lísek na Vysočině

Máte zájem vyzkoušet si Domeczech na vlastní kůži?

Ano, i to je nyní možné! V malebném prostředí Vysočiny u Skalského rybníka poskytuje ubytování komerčně náš zákazník. Stačí si objednat ubytování v jednom ze tří Domeczechů přes rezervační systém. A pokud se po pobytu rozhodnete pro nákup vlastního Domeczechu, cena vám bude snížena o poplatek za zkušební noc. Těšíme se na vaše reakce.

Fotogalerie

Chcete vědět více o technických specifikacích Domeczchu nebo máte jakoukoliv otázku?

Estetico New Era s.r.o.
Lidická 2006/26
602 00 Brno
domeczech@estetico.cz
+420 724 668 212

Mobilní dům i kontejnerový dům jsou typy staveb, které jsou určeny pro přepravu a snadné umístění na jiném místě.

Zatímco mobilní domy jsou vyrobeny z tradičních stavebních materiálů, jako je například dřevo nebo ocel, kontejnerové domy jsou vytvořeny z použitých přepravních kontejnerů.

Domeczech si z obou světů vzal to nejlepší. Řemeslnou kvalitu mobilních domů a flexibilitu domů kontejnerových.

Ano, některé modely mobilních domů jsou navrženy tak, aby bylo možné v nich bydlet celoročně. Je důležité vybrat si kvalitní mobilní dům s odolnou konstrukcí a dobrým izolačním systémem, abyste v něm mohli bez problémů přežít i chladné zimní měsíce.

A Domeczech je konstruován pro celoroční užívání.

Ano, mobilní domy jsou navrženy tak, aby byly snadno přepravitelné na jiné místo. Obvykle se přepravují na vlečce nebo na návěsu a lze je přepravovat po silnicích.

Vždy však raději předem zkontrolujte předpisy a požadavky pro přepravu mobilních domů v dané oblasti.

S Domeczechem však při přepravě žádné problémy nečekejte, ten byl na bezproblémové převážení přímo stvořen. Koncepčně i konstrukčně.

Ano, většina prémiových mobilních domů disponuje dokonalou elektroinstalací a lze je připojit k elektrické síti. Stejně tak jsou mnohé mobilní domy připraveny na připojení k vodovodu a kanalizaci.

Domeczech se samozřejmě kompletně vybaven a připraven na bezproblémové připojení.

To záleží na místě, kam chcete mobilní dům umístit. V některých oblastech ano, jinde to nutností být nemusí.

Za určitých okolností nepotřebujete pro DOMECZECH žádná povolení. Kontaktujte nás a rádi vám poradíme.