Domeczech

DOMECZECHPLUS

VAŠE CESTA K DOSTUPNÉMU BYDLENÍ, REKREACI I PODNIKÁNÍ.
NA JEDNADVACETI METRECH ČTVEREČNÍCH.
NA JAKÉMKOLI MÍSTĚ, KTERÉ SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT.

DOMECZECHPLUS

Žhavá novinka, větší alternativa stávajícího DOMECZECHu. Více prostoru na 21 m2, větší prosklení, světlý a prostorný interiér.


Léty prověřená materiálová skladba, TOP materiály v exteriéru i interiéru.

UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ NA TRHU

DOMECZECHPLUS (čti DOMEČEK PLUS) je způsob, jak rychle bydlet nebo se rekreovat na místech, kde to bylo dříve nemyslitelné. Díky našim zkušenostem s tiny house DOMECZECH jsme připravili nový, větší a unikátní DOMECZECHPLUS.

Je vhodný pro trvalé, rekreační i nájemné bydlení, které není vázané na vlastnictví jakékoliv nemovitosti.

Co mají naše DOMECZECHy společného?

Prakticky všechno. Elegantní design, promyšlený interiér, exkluzivní materiály a stejnou materiálovou skladbu. Oba modely DOMECZECHPLUS i DOMECZECH vám otevřou možnosti, jak využít vaše pozemky, kde není možné stavět nemovitosti, jak rozšířit nebo vybudovat ubytovací kapacity pro vaše hosty, děti, rodiče, jak vybudovat startovací nebo seniorské bydlení v obci. Zkrátka fantazii se meze nekladou.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

MOBILITA

Představte si ideální místo pro DOMECZECHPLUS. Prostor na vaší zahradě, u rybníka, na golfovém hřišti, u sjezdovek. Důmyslné konstrukční řešení umožňuje opakované přemístění objektu, pokud si to vyžádá situace.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

INVESTICE DO BYDLENÍ

Chytrá a finančně rozumná investice do rekreace, vlastního, startovacího či seniorského bydlení. V případě změny vašich potřeb je DOMECZECHPLUS kdykoli přemístitelný nebo prodejný. V dnešní době navíc v čase roste jeho hodnota.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

ODOLNÁ KONSTRUKCE

Bytelná dřevěná konstrukce předurčuje DOMECZECHPLUS k dlouhé životnosti. Konstrukci navíc vyztužuje promyšlený sendvičový systém. Použité materiály byly vybrány s ohledem na trvanlivost a maximální bezúdržbovost.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

DESIGN

Krása a funkčnost. To jsou hlavní atributy, které vám DOMECZECHPLUS přinese. A to jak zvenku, tak zejména uvnitř. Designér Jiří Brosch DOMECZECHPLUS doslova vyladil pro vaši každodenní radost z používání.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

SNADNÉ PŘIPOJENÍ

DOMECZECHPLUS je hotový produkt s připravenými přípojnými body. Umožní jednoduchou instalaci a napojení na dostupné sítě. Můžete tak plnohodnotně využívat všechny funkce již několik hodin po instalaci na místo.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

VYBAVENÍ

DOMECZECHPLUS je osazen základním vybavením pro každodenní bydlení a používání. Můžete jej rovnou využívat. Ve standardu je dvoulůžko a praktická kuchyňská linka s úložnými prostory, koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

PROMYŠLENÉ ROZMĚRY

DOMECZECHPLUS o typizovaném rozměru 7 × 3 × 3,2 m poskytuje dostatek místa pro bydlení a rekreaci až 3 osob. Rozměry oceníte už při přepravě, která nevyžaduje žádný speciální režim a je tak ekonomicky nenáročná.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

ENERGETICKÁ NENÁROČNOST

Promyšlená konstrukce a materiálová skladba zajišťuje nízké provozní náklady. DOMECZECHPLUS obstojí v nejrůznějších teplotních extrémech. Vytápění a chlazení zajišťuje kvalitní, optimálně dimenzovaná klimatizace.

NÁŠ PŘÍBĚH

DOMECZECHPLUS je výsledkem dlouholetého vývoje a zkušeností s reálným provozem mobilních objektů. Po celou dobu vývoje a prototypování nás vedla snaha o maximální užitek a minimální starosti s užíváním. Ve svém DNA má DOMECZECH pevně zakódovanou inovaci.
Každý DOMECZECHPLUS je podroben technickým zkouškám. Použité materiály a kvalitní řemeslné zpracování s důrazem na každý detail předurčují DOMECZECHPLUS k dlouholetému a úspěšnému provozu. DOMECZECHPLUS je dodáván na klíč, stačí jej umístit na vhodné místo. Je konstruován tak, aby bylo možné jeho stanoviště měnit.
DOMECZECHPLUS o velikosti 21 m2 může také sloužit pro širokou paletu vašeho podnikání – například jako kadeřnictví, obuvnická dílna nebo třeba mobilní kancelář.

DOMECZECHPLUS A VY!

Kontaktujte nás a představte nám svoje vize a plány. Seznámíme vás s možnostmi projektu DOMECZECHPLUS, ukážeme vám příklady z praxe, projdeme s vámi cenovou nabídku i možnosti financování. Dle aktuálního stavu objednávek stanovíme dodací termín.

O EXTERIÉRU DOMECZECHPLUS

V exteriéru dbáme na vyvážený mix estetiky a funkčnosti. Plechová fasáda v kombinaci s dřevěnými štíty zaručuje co možná nejvyšší bezúdržbovost.

5

O INTERIÉRU DOMECZECHPLUS

Interiér jsme vybavili z materiálů od našich prověřených dodavatelů zajišťujících dlouhodobou životnost. A to se týká jak povrchových materiálů, tak zařizovacích předmětů.

FAQ

Ano, rádi vám plně funkční DOMECZECH ukážeme. Stačí zavolat a domluvit si s námi schůzku

Konstrukčně se jedná o sériový produkt. Rádi vám DOMECZECH představíme. Stačí zavolat a domluvit si s námi schůzku.

Cena za kompletně vybavený DOMECZECH vás určitě příjemně překvapí. Na vyžádání vám aktuální ceny rádi představíme.

FOTOGALERIE

Prohlédněte si galerii realizací a projektů. Inspirujte se a nechte se unášet představami o tom, jak bude vypadat právě váš DOMECZECHPLUS.

CO JEŠTĚ BRÁNÍ USKUTEČNĚNÍ VAŠEHO SNU?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte. Představte nám svoje vize a plány. Společně najdeme vhodné řešení, probereme cenovou nabídku i možnosti financování. Můžete odcházet s termínem, kdy si začnete plnit svůj sen.